10. Uluslararası Gizemfrit Seramik Yarışması Başvuru Sonucu

10. Uluslararası Gizemfrit Seramik Yarışması Ön Değerlendirme Başarı Listesi

10th International Gizemfrit Ceramic Competition Pre-Evaluation Achievement List

 

Adı Soyadı

Üniversitesi

1

Ahmet Mücahit GÜCÜK

Necmettin Erbakan Üniversitesi

2

Ahu Anzerli

Sakarya Üniversitesi

3

Ali Öncel

Anadolu Üniversitesi

4

Alper Cingöz

Selçuk Üniversitesi

5

Alper Tuncer

Anadolu Üniversitesi

6

Ayşe Serpil Kurt

Sakarya Üniversitesi

7

Ayşe Merve Yetgin

Uşak Üniversitesi

8

Belçimay Ungan

Sakarya Üniversitesi

9

Berat Hakan Yılmaz

Sakarya Üniversitesi

10

Berk Ergül

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

11

Beste Altındaş

Anadolu Üniversitesi

12

Betül Küplemez

Dokuz Eylül Üniversitesi

13

Beyza Turan

Sakarya Üniversitesi

14

Bilal Demir

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

15

Burak Ekinci

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

16

Büşra Arslan

Anadolu Üniversitesi

17

Büşra Aslan

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

18

Caner Güner

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

19

Derya Polen Partal

Kocaeli Üniversitesi

20

Didem Tetiker

Selçuk Üniversitesi

21

Dilan Uğurgöl

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

22

Duygu Kenez

Selçuk Üniversitesi

23

Duygu Kornoşor Çınar

Hacettepe Üniversitesi

24

Eda İlbeyci

Dokuz Eylül Üniversitesi

25

Eda Ünlü

Sakarya Üniversitesi

26

Elif Alkan

Uşak Üniversitesi

27

Elif Kardelen Şener

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

28

Emine Büyükaslan

İnönü Üniversitesi

29

Emre Aydos

Dokuz Eylül Üniversitesi

30

Erdem Haksal

Sakarya Üniversitesi

31

Erhan Mızrak

Uşak Üniversitesi

32

Erk İnada

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

33

Esma Gökçimen

Selçuk Üniversitesi

34

Eunju Lee

Kyung Hee Üniversitesi / GÜNEY KORE

35

Ezel Dayı

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

36

Fatih Aslan

Dokuz Eylül Üniversitesi

37

Ferda Filiz

Anadolu Üniversitesi

38

Ferdaws Chamekh

Tunus Güzel Sanatlar Üniversitesi / TUNUS

39

Ferit Cihat Sertkaya

Selçuk Üniversitesi

40

Filiz Sır

Dokuz Eylül Üniversitesi

41

Furkan Alcan

Kastamonu Üniversitesi

42

Furkan Yümsel

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

43

Gizem Çakmak

Dokuz Eylül Üniversitesi

44

Gizem Pınar Erdoğan Yıldırım

Uşak Üniversitesi

45

Gülçin Özaydın

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

46

Hakan Kurt

Necmettin Erbakan Üniversitesi

47

Hüseyin Emre Gülşen

Anadolu Üniversitesi

48

Hüseyin Erhan Işık

Anadolu Üniversitesi

49

István Hári

Macaristan Pecs Üniversitesi / MACARİSTAN

50

İlay Tuğçe Yılmaz

Uşak Üniversitesi

51

İlyas Arapoğlu

Anadolu Üniversitesi

52

İrem Güner

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

53

Kemal Savcı Fidan

Kocaeli Üniversitesi

54

Kristine Nuke Pantelejeva

Letonya Güzel Sanatlar Akademisi / LETONYA

55

Kübra Gökmen

Erciyes Üniversitesi

56

Melike İnce

On Dokuz Mayıs Üniversitesi

57

Melike Neşe

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

58

Menekşe Eda Öztürmen

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

59

Meral Ünal

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi

60

Mert İpek

Necmettin Erbakan Üniversitesi

61

Metin Onur Öztürk

Anadolu Üniversitesi

62

Mine Yıldız

Sakarya Üniversitesi

63

Müge Arın

Anadolu Üniversitesi

64

Müge Erçoban

Anadolu Üniversitesi

65

Mürşide Nazlı Yörük

Anadolu Üniversitesi

66

Nagihan Gümüş Akman

Hacettepe Üniversitesi

67

Natalia Khananova

Kiev Devlet Dekoratif Uygulamalı Sanatlar Akademisi / UKRAYNA

68

Nazife Aktaş

On Dokuz Mayıs Üniversitesi

69

Neslihan Arslan

Sakarya Üniversitesi

70

Nida Özcan

Selçuk Üniversitesi

71

Nilüfer Hülya Baş

Sakarya Üniversitesi

72

Ömer Akif Yeldan

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi

73

Özlem Aslantaş

Sakarya Üniversitesi

74

Özlem Kaymaz

Kocaeli Üniversitesi

75

Razalina Busel

Belarus Devlet Güzel Sanatlar Akademisi / BELARUS

76

Resul Karadağ

Sakarya Üniversitesi

77

Sadık Ramazan Yılmaz

Hacettepe Üniversitesi

78

Seda Yıldızkan

Hacettepe Üniversitesi

79

Sedef Yağmur Alkış

Sakarya Üniversitesi

80

Serkan Tok

Anadolu Üniversitesi

81

Sevgi Kılınç

Hacettepe Üniversitesi

82

Sevgi Özkan

Kocaeli Üniversitesi

83

Sevinç Zeynep Ellez

Dokuz Eylül Üniversitesi

84

Shahddar Atef

Helwan Üniversitesi / MISIR

85

Sibel Utanç

Anadolu Üniversitesi

86

Sümeyye Anzerli

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

87

Sümeyye Karakuş

Anadolu Üniversitesi

88

Sümeyye Ünüvar

Kocaeli Üniversitesi

89

Şeyma Kök

Selçuk Üniversitesi

90

Şeyma Sarıtaş

Kastamonu Üniversitesi

91

Tijana Jokic

Belgrad Sanat Üniversitesi / SIRBİSTAN

92

Tuğba Altın

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

93

Tuğba Derli

Uşak Üniversitesi

94

Tuğba Orak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

95

Umut Çetin Edizel

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

96

Vafa Afshar

Hacettepe Üniversitesi

97

Vedat Keskin

Dokuz Eylül Üniversitesi

98

Vildan Yentürk

Sakarya Üniversitesi

99

Yalçın Yeşiltepe

Marmara Üniversitesi

100

Yusuf Bayram

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

101

Yusuf Can Kulak

Dokuz Eylül Üniversitesi

102

Zehra Gülbahar Fidan

Dokuz Eylül Üniversitesi

103

Zeinabaed  Zeinab Abdalhamed Wahsh

Helwan Üniversitesi / MISIR

104

Ziya Yekta Özkan

Kocaeli Üniversitesi